APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH

Apartamentowiec Fala

Budynek apartamentowy "Fala" został oddany do użytku w 2005 roku. Apartamentowiec położony jest blisko plaży i centrum miasta. Obiekt strzeżony. Budynek składa się z 9 pięter, posiada wygodny parking. Całość jest ogrodzona. Budynek wyposażony jest w: windy, domofon, centralne ogrzewanie. Wszystkie apartamenty z balkonami. Niektóre z balkonów z pięknym widokiem na morze. Zapraszamy serdecznie.

Proszę kliknąć na łącze z nazwą apartamentu, a poznają Państwo jego opis i obejrzą jego zdjęcia.

Windy

Świeża pościel i ręczniki

Centralne ogrzewanie

Bezpłatne wifi

Apartament o symbolu F1 przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób. Składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki i balkonu.
4 osób m2 2 łóżka Widok na miasto

Apartament o symbolu F2 przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób. Składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki i balkonu.

4 osób m2 2 łóżka Widok na miasto

Apartament o symbolu F3 przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób. Składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki i balkonu.

4 osób m2 2 łóżka Widok na miasto

Apartament kompaktowy, przytulny , spełni Państwa oczekiwania.
4 osób m2 2 łóżka Widok na miasto

Apartament o symbolu F5 przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób. Składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, pokoju kąpielowego i dwóch balkonów.
4 osób m2 2 łóżka Widok na morze

Apartament F6 przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób. Składa się z sypialni, salonu, aneksu kuchennego, łazienki i balkonu.
4 osób m2 2 łóżka Widok na morze